banner51

Bu haber kez okundu.

VALİ ÇEBER, GENÇLİK KAMPINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Rize Valisi Kemal Çeber, Fındıklı'da yapımı devam eden ve Rize’de bir ilk olan Gençlik Kampını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Yapılan incelemelerde Fındıklı Kaymakamı İbrahim Güneş ve Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Cafer Küçükmustafa’dan bilgi alan Vali Çeber, “ İlimizde hizmete sunulacak olan ilk Gençlik Kampının yapım çalışmaları bütün hızıyla devam etmekte. 30.000 m2 alan üzerine yapılacak olan Gençlik kampı içerisinde 220 kapasiteli 28 adet bungalov ev, 1 adet güvenlik binası, 1 kır kahvesi, amfi tiyatro, çok amaçlı spor sahası, otopark alanı, mescit, yönetici binası ve yemekhane yer almaktadır. Yapılacak olan bu tesisle ilimizdeki  ve ülkemizdeki gençlerimize serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler yapabilecekleri bir ortam oluşturmayı hedefliyoruz. “ şeklince konuştu.


Yapılan incelemelerde, Fındıklı Kaymakamı İbrahim Güneş, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak,  Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü İdris Altuntaş ve Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Cafer Küçükmustaf, Ak Parti Fındıklı İlçe Başkanı Serkan Ellialtı'da, vali Çeber'e eşlik etti. 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol