banner51

Bu haber kez okundu.

VALİ MUTLU, MEMLEKETİ FINDIKLI'DA
 İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu memleketi Fındıklı'da

Fındıklı Belediyesi, Fındıklı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı ve Fındıklı Muhtarlar Derneği organizatörlüğünde Vali Hüseyin Avni Mutlu onuruna düzenlenen kahvaltıya, Fındıklı Kaymakamı Arif Karaman, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Köseoğlu, İl Genel Meclisi üyesi Şaban Yılmaz, Fındıklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadirhan Kadıoğlu, Fındıklı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Gürhan Kutluata, Fındıklı Muhtarlar Derneği Başkan vekili Hasan Aslan,İş adamı Ali Rıza Şişman, daire amirleri, Sivil Toplum Örgütü temsilcileri ve muhtarlar katıldı.  

Vali Mutlu daha sonra Fındıklı Kaymakamlığı ve Fındıklı Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Vali Mutlu yaptığı açıklamada,cennetten bir köşe olan memleketi ile gurur duyduğunu ifade ederek, "Sizlerle güzel bir sabah kahvaltısında birlikte olduğum için mutluyum.  Bu buluşma ve kaynaşma ortamını oluşturanlara teşekkür ediyorum.  Bundan sonraki süreçte şehrimizle bu bağlantıyı sürdüreceğiz."dedi.

Fındıklı Kaymakamı Arif Karaman ise, ilçenin abisi olması hasebiyle yapacağı her türlü katkı desteği beklediklerini belirterek, " Burası evinizdir. Bize elinizden gelen yol göstericiliği yapacağınıza inanıyoruz.  Eğitim öğretim dönemiyle sizin bu bilgi birikiminizden faydalanmak adına öğrenciler sizleri buluşturma davetini de şimdiden yapıyoruz."dedi.

Fındıklı Belediye Başkanı Adanan Özbalaban,  Vali Mutlu'nun bizi kırmayarak bizimle bir araya geldiği için teşekkür ederek,  "Sık sık bu tip birliktelikleri sürdürüp kendi tecrübelerinden faydalanmak isteriz."dedi.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol