banner51

Bu haber kez okundu.

 Araç Takip Sistemi Nedir?

Araç Takip Sistemi size 7 gün 24 saat takip ve detaylı raporlamalar sayesinde araçlar ile sürücüler üzerindeki kontrol ve denetimi sağlar. İstediğiniz anda, istediğiniz yerde aracınızın veya araçlarınızın nerede olduğunu kaç km/h hızla gittiğini öğrenebilirsiniz. Böylece araç bilgilerinize her an ulaşarak merak problemlerinizi çözebilirsiniz.

Araç Takip Sisteminin Faydaları Nelerdir?

Sürücünün uygun kullanım alışkanlıklarını kazanmasını sağlayarak işletim giderlerinin azaltılmasına katkıda bulunur ayrıca araç kullanım ekonomisi açısından son derece önemli olan rölanti süresi denetim altına alınır. Bunlar ile bitmedi! Araç Takip Sistemleriile olası çalınma durumlarında aracın yeri tespit edilebilir ve araç istenildiğinde uzaktan durdurulabilir. Ayrıca sürücünün sefere çıktığı andan itibaren güvenli araç kullanım prensiplerine uygun hareket edip etmediği izlenir.

Ne gerek var demeyin!

Özellikle büyük araç flolarına sahip olan şirketlerin kullandığı Piranhaaraç takip sistemleri şirketlere fazlasıyla artılar kazandırır. Yakıt tasarrufu ilearaç bakım ve kullanım maliyetlerinde düşüş sağlanır. Bununla birlikte güzergâh ihlali, istenmeyen noktalarda duruşlar ve uzun molalar gibi verimlilik kayıpları engellenir. Araç Takip Sistemi günümüzde sadece büyük firmaların değil, servislerde kullandığı araçlarını takip ederek her yönden verimliliği arttırmayı hedefleyen firmaların da kullandığı bir sistem haline geldi. Araç Takip Sistemleri şu günlerde o kadar yaygınlaştı ki şoförlerin de hırsızların da işi artık çok daha zor. Eğer sizde bu teknolojiden yararlanmak isterseniz buraya bekleriz  .https://www.facebook.com/piranhadunyasi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol