banner51

Bu haber kez okundu.

 AYDINLATMADA LED AMPUL KALİTESİ

Led ampuller oldukça kullanışlı ve tasarruflu bir aydınlatma ürünü olup, sağladığı %60-80 arası tasarrufla aydınlatma malzemeleri içerisinde önemli bir yere sahiptir. Led ampul, ışığı oldukça kuvvetli ve kullanım ömrü de oldukça uzun olan ekonomik bir aydınlatma gerecidir.

Uzun Kullanım Ömrü

Simka, tüm ampul ve aydınlatma gereci çeşitlerinde olduğu gibi led ampul ürünlerinde de siz müşterilerine en iyi, en kaliteli, en yararlı ve en uygun hizmeti sunar. Ayrıca iletişim numaramızdan ve mobil uygulamamız üzerinden de istediğiniz zaman istediğiniz yerden istek, sipariş, soru ve sorunlarınızla ilgili olarak bize ulaşabilirsiniz. Led ampuller titreşimlere ve ısı değişimlerine karşı dayanıklı olup, günde ortalama 8 saatten 15 yıllık kullanım ömrüne sahiptirler. Ayrıca led ampuller sağlıklı ışık yayarak kullanıcılarında herhangi bir göz sorunu oluşturmamaktadır.

Mutlaka Uğrayın

http://www.simkaelektrik.com/led-ampul bağlantımız üzerinden ürünlerimize rahatça ulaşabilir, ampullerimizin kalitelerini, fiyatlarını ve özelliklerini rahatlıkla inceleyebilir ve hızlı teslimat özelliğimiz sayesinde led ampul aydınlatmalarınızı çabucak teslim alabilirsiniz. Sitemizde ayrıca diğer aydınlatma gereçleri ve kablolar hakkında da detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol