banner51

Bu haber kez okundu.

 Balayının Önemi

Evlendikten sonraki en önemli aktivitelerden bir tanesidir. Gelin ile damadın birbirlerini daha iyi tanıyabilmelerini sağlar. Bir tür evliliğe ön hazırlık da denilebilir. Bir ömür boyu beraber yaşacak olan çiftler için balayı, önemli bir hazırlıktır.

Bu aktivitenin nasıl geçtiği, bundan sonraki evlilik sürecini etkileyen önemli bir unsurdur. Bu yüzden balayı için düzenlenen, turlar ayrıca ve özel olarak hazırlanır.

Balayını Nerde Geçirmeli?

Yer seçimi, çiftlerin beğenisine göre değişen bir durumdur. Amaç çiftlerin baş başa kalacakları ve rahatsız edilmeyecekleri bir tatil geçirmektir. Bazı çiftler doğa ile baş başa kalabilecekleri bir tatil geçirmek isterler.

Bazı çiftler ise eğlencenin bol olduğu yerlerde tatil yapmak isterler. Yani kişiden kişiye değişen bu durum için, bol seçenek mevcuttur.

Balayında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ne kadar mutlu geçen günler olsa da, çiftlerin dikkat etmesi gereken bazı kurallar vardır. Birbirlerini yeni tanıyan çiftlerin, bu tatillerde birbirlerinin isteklerine saygı göstermeleri gerekir. Ufak bir yanlış anlaşma, tatilin bozulmasına neden olabilir.

Balayı Kıyafetleri

Sonuçta tatil yapılacak yerlere gidileceği için, tatil yapılacak olan yerin durumuna göre kıyafet seçimi yerinde olacaktır. Deniz kenarında bulunan bir yere gidilecekse, ince ve açık renkli kıyafetler iş görecektir.

Aslında bu tür tatillere çıkarken, fazla eşya almak tatilin sıkıntılı olmasına yol açabilir. Balayı hakkında daha fazla bilgi almak için; http://dugunmevsimi.com/balayi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol