banner51

Bu haber kez okundu.

 Birazda Özelliklerden Bahsedelim

Samsung Akıllı Durdurma (Samsung Smart Pause), ekranı bakış yönünüze göre kontrol etmenizi sağlar. Bir video seyrederken bakışınızı ekrandan başka bir yere çevirdiğinizde videonuz durur ve ekrana bakar bakmaz yeniden başlar. Samsung Akıllı Kaydırma (Samsung Smart Scroll)  ise tarayıcınızı veya e-postalarınızı ekrana hiç dokunmadan aşağı yukarı kaydırabilmenize izin verir. Galaxy S4 yüzünüzün ekrana çevrili olup olmadığını anlar ve bileğinizin hareketini algılar, bu sayede sayfaları aşağı veya yukarı kaydırabilmenize olanak tanır. S4 Fiyatlarıyla özellikleri kıyaslandığı zaman mükemmel bir telefon gibi gözüküyor aslında!

Air View özelliği

Kullanıcıların bir e-posta, fotoğraf, video veya S Planner, içeriğini açmak zorunda kalmadan parmaklarıyla, ekrana dokunmaksızın ön izleme yapabilmelerine olanak sağlar. Air View ile internet sayfasını büyütülmüş olarak görebilir ya da hızlı aramada kayıtlı bir telefon numarasını ön izleme ile görebilirsiniz.

 Kumanda Özelliği

Evinizde, Samsung WatchONkullanarak Galaxy S4’ünüzü televizyon, set üstü kutusu, DVD oynatıcısı ve hatta klimanız da dahil olmak üzere ev eğlence sisteminizi uzaktan yönetebileceğiniz bir kumandaya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Samsung Optik Okuyucu' (Samsung Optical Reader); bir metni, kartviziti veya QR kare kodu bilgisini otomatik olarak tanımak suretiyle tercüme metin mesajı ve arama gibi kullanışlı fonksiyonları hayranlarına ve kullanıcılarına sunarak onların yaşamı daha da kolay hale getiriyor. Bu özelliklerde bir telefonunuzun olmasını istiyorsanız tıklayın! http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung/galaxy-s4-16gb-p132500353/

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol