banner51

Bu haber kez okundu.

 Büyük Numara Ayakkabı Özellikleri

Büyük numara erkek ayakkabıları alırken, bazı özelliklerinin bilinmesi gerekir. Bu tür ayakkabıları giyen kişiler çok fazla sayıda olmadıklarından dolayı, piyasada pek fazla bulunmuyordu. Ancak günümüzde, internet mağazaları da dahil olmak üzere, birçok modeli bulmak mümkündür. Büyük numara erkek ayakkabı, dış kaplamasına dikkat edilmesi gerekir.

Dış kaplamasındaki deri özelliği iyi incelenmeli ve ona göre satın alınmalıdır. Ayrıca dış kaplama birleşim yerlerindeki dikiş ya da yapıştırma özelliğine dikkat etmek gerekir. Büyük numara erkek ayakkabı, yapıştırma modelleri de iyi olsa da dikiş olanların tercih edilmesi yerinde olacaktır.

Büyük Numara Diğer Özellikler

Büyük numara ayakkabılarda tüm modellerde, dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise iç saya özelliğidir. İç sayaları kaliteli olmalı, mümkünse plastik türevi malzemeden olmamalıdır. Plastik türevi malzemeler, ayakların nefes almasını önler ve ayaklarda yanmaya ve terlemeye neden olurlar.

Deri olması, ayakların ve ayakkabının nefes almasını sağlar. Ayrıca derinin bakımı da kolaydır. Kalıp özelliğinin, ayaklarınızı sıkmayacak şekilde olması gerekir.

https://www.iriadam.com/buyuk-numara-erkek-ayakkabi/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol