banner51

Bu haber kez okundu.

 Büyük NumaraBayan Ayakkabı Özellikleri

Ayak taban genişliği büyük olan bayanlar için özel olarak üretilen ayakkabı modellerinin kullanımı, bazı durumlarda özel olabilir. Bir hastalıktan dolayı, 42 numara bayan ayakkabı modeline ihtiyaç olabilir. Bunun yanı sıra hamilelik dönemlerinde bayanların ayak bedenleri biraz daha genişler ve büyür. Bu durumda hamile bayanların da, büyük numara ayakkabı ihtiyacı olabilir.

Bu tür ayakkabı modellerinin en büyük özelliği, ayakların rahat bir şekilde hareket edebilmesidir. Taban özelliğinden dolayı, ayak tabanlarında bir ağrı oluşmaz. Özellikle hareketli olan bayanların en büyük sorunlarından bir tanesi, ayakkabıların ortopedik olmamasıdır. Birkaç saatlik hareketlerde ayaklarda ağrı ve yanma oluşur. 42 numara bayan ayakkabı modellerinde bu sorunlar yaşanmaz.

Büyük Numara Ayakkabılarda Konfor

Vücudumuzun bütün yükünün ayakların üstünde olduğu düşünülürse, ayakkabı gerçekten de önemli bir aksesuar haline gelir. Ayakkabı seçiminde, ayakkabının şık görünmesi önemli olduğu kadar, teknik özelliklerinin de iyi olması gerekir.

Deri ürünlerinden yapılan ayakkabıların özelliği, ayakların nefes almasını sağlamasıdır. Taban özelliğinin ortopedik olması da, ayak ağrılarının engellenmesi anlamına gelir.

https://www.iriadam.com/buyuk-numara-kadin-ayakkabi/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol