banner51

Bu haber kez okundu.

 Düğün için En Güzel Abiyeler Seçilir!

Düğünlerin hemen her kültürde farklı bir ayrıcalığı vardır. Birlikte bir ömür boyu yaşamak için sözleşen çiftlerin ilamından sonra,özel bir kutlama yaparak (ki biz buna düğün diyoruz!)tanıdıklarımızla bir arada eğlenmek en önemli ananelerimizdendir.Bu bir ritüeldir ve olması gerektiği gibi; Düğün için mekan aranır, düğün kıyafetleri seçilir vs. tüm hazırlıklar işbirliği ile yapılır. 

Düğünlerde Şıklık Yarışı

Özellikle düğün törenlerinin yıldızı olan gelin bir masal prensesi gibi güzel olmak ister. En özel, en zarif, en göz alıcı kostüm gelin hanımındır. Etik olan bu kural dışında, ailedeki ve düğüne davetli tüm genç kızlar ve hanımlar,düğün için en güzel düğün kıyafetleri, abiyeler giymek için yarışır. Bu şıklık yarışı düğünlerin çok renkli ve sinerjik geçmesini de sağlar!

Düğün Kıyafetleri Seçim Kriterleri

Şık olmak için en abartılı kıyafetleri giymek de gerekmiyor. Göz alıcı olmak uğruna rüküş damgası yemek yıllarca üzerinizden atamayacağınız kötü imajınız olabilir. Düğünlerde giyilebilecek düğün kıyafetleri öncelikle düğünün konseptine uygun olmalıdır. Bir salon düğününde giyebileceğiniz abiye modeli, bir kır düğünü için uygun olmayabilir mesela!

Beğenmiş olduğunuz abiye bir elbise modeli gözünüze çok güzel görünebilir fakat fiziki yapınıza, yaşınıza ve mekanatezat seçilmemelidir. Kıyafet kişiliğinizin de aynasıdır unutmayın ve alelacele karar vermeyin! Hoş ve güzel görünmek için bir çok kriteri göz önünde bulunduracağınız düğün kıyafetleri için http://dugunmevsimi.com/abiye-ve-nisanlik sayfasında yer alan moda evleri size doğru fikirler verebilir.  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol