banner51

Bu haber kez okundu.

 Eğitilmiş Köpek Ailenizin Ferdi Olacaktır

 

Çocuklu aileler veya yalnız yaşayan gençler için, evde hayvan beslemek oldukça avantajlıdır. Çünkü doğru eğitim almış bir hayvan; en sadık dost, en sevecen arkadaştır. Fakat ev ortamında beslenen hayvanların, tuvalet ve beslenme gibi alışkanlıkları erkenden kazanması gerekir. Özellikle köpekleri, ev ortamında doğru şekilde eğitmek bir hayli zordur. Çünkü köpek eğitiminde yaş, cins ve karakter gibi birçok faktör önemlidir. Ayrıca büyük veya küçük köpek cinslerinin eğitimi bir birinden farklıdır.

 

Ev ortamında beslenen her köpeğin, temel eğitimden geçmesi gerekir. Bu eğitim esnasında evde veya dış ortamda tuvalet eğitimi, beslenme eğitimi ve uyum eğitimi verilir. Temel eğitimden geçen köpekler ile çok daha rahat anlaşmanız mümkündür. İlk eğitim tamamlandıktan sonra, itaat eğitimlerine geçilir. Bu eğitim sonucunda köpeğiniz her sözünüzü anlayacak ve emirlerinizi dinleyecektir. Daha kapsamlı eğitim verilerek, köpeğinizi kalifiye bir eleman gibi yetiştirme imkânınız da bulunur. Yeteneklerine ve karakter yapısına göre ayrıştırılan ve bodyguardlık eğitimi verilen köpekler, çok kolay şekilde yaşadığı ev veya iş yerinin güvenliğini sağlar. Tüm bu ayrıcalıklarda faydalanmak için yurt dışında online dog trainer faaliyet vermektedir. Firma Türkiye içinde ilerleyen zamanda faaliyet vermeyi düşündüğünü açıkladı.

 

Dünyada faaliyet gösteren online dog trainer, oturduğunuz yerden incelemenizi ve köpeğiniz için en doğru tercihi yapmanızı sağlar. Deneyimli kadro ile hizmet veren firma ülkemizde köpek eğitimi konusunda bir ilktir. En sadık dostunuzu daha yakından tanımanız ve ilişkinizi pekiştirmeniz için fırsat oluşturur.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol