banner51

Bu haber kez okundu.

Folyo Baskı

 

PVC malzemenin bir çeşidi olarak endüstriyel ürün sınıflamasında yer alan folyolar bugün reklam ve baskı sektörünün en bilinen malzemesidir. Reklam malzemesi satışı yapan firmaların da en çok sattığı kalemler arasındadır. Firmamız her büyüklükte folyo baskıyapabilmektedir. Grafik ekranlarında ortaya çıkan tasarım digital baskı makinelerine aktarılır ve sonuçta ortaya arkası yapışkanlı folyo baskı çıkar. Kolay şekillendirilen ve kesilen bir malzemedir.

 

Folyo Çeşitleri

Baskı folyolarından başka araç kaplama folyoları, mıknatıslı folyo, gece parlayan folyo, kumlama folyo gibi çeşitlerde kullanılan bu malzeme basit şekilde mutfaklarda bile yer alır. Ofisler, mağazalar, stantlar, duvarlar ve kısacası bir yapıştırma yüzeyi olan her yer folyo kullanımına uygundur. İç cephe kaplama malzemesidir ve üzerine istediğiniz tasarımı bastırabilirsinizmekanları renklendirmenin pratik yoludur.

 

Hayatı Renklendirin

Firmamız, adresi üzerinden size istediğiniz bütün grafik tasarımlarınızı basma imkanı sunmaktadır. Güvenli alışveriş, üç gün içinde teslim, iade ve değişim hakkı, taksitle alışveriş bu imkanın ek avantajları içindedir. Kendi odanızı bile folyo baskı ile renklendirebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol