banner51

Bu haber kez okundu.

Herkes Özel Uçak Kiralayabilir!
  Hayatta bir kez olsun yapabilmeyi hayal etiğiniz şeyler arasında özel bir uçakla seyahat etmek varsa mutlaka bu yazıyı okuyorsunuzdur. Teknolojinin ilerlemesi, astronomik özel jet uçak kiralama fiyatlarını makul seviyelere indirmesi ile artık herkes bu hayalini gerçeğe dönüştürebilir.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları Ne kadar?

Özel uçak kiralama iş dünyası ve özel kullanım için zamanda yolculuk etmek gibi hayata hız ve keyif katan bir uygulama. Daha çok ekonomik faaliyetlerdeinsanların ulaşım sorununu çözebilmek ve vakit kazanabilmek için tercih edilen bir yol olsa da, isteyen herkese açık bir hizmet. Gökyüzünde mükemmel teknoloji donanımına sahip, lüks ve güvenli bir özel jet ile uçabilmenin maliyeti de sanıldığı kadar yüksek değil! Prosedürleri de çok kolay!

Seçeceğiniz uçağın tipi, menzili, yolcu kapasitesi gibi kriterlere göre belirlenen özel uçak kiralama hizmetlerinden ortalama 1400$-3000$ civarında saatlik ücretler alınıyor. Orta seviyede gelire sahip herkesin karşılayabileceği bir bedel karşılığında bu eşsiz deneyimi yaşamak için, dünyanın en güvenilir firmalarından biri olan Merkür'ün http://ozelucakkirala.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Belki bugün belki yarın, ama hayallerinizi çok fazla ötelemeyin!  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol