banner51

Bu haber kez okundu.

 HTC One A9 Yine Bütün Beklentileri Karşılıyor

Akıllı telefon piyasasının bu denli genişlediği günlerde markaların kullanıcılara sunduğu özellikler dahilinde kullanıcıların da beklentilerini belirlediğini varsayarsak teknolojinin neden bu kadar hızlı geliştiğini de anlayabiliriz. HTC One A9 da kullanıcıların beklentilerinin yüksek bir seviyede seyrettiğini bilerek aslında yapılacak çok şey kalmadığına dair bir ön yargıyı da yeni özellikleriyle kırıyor.

HTC bir Amerikan firması olması nedeniyle diğer markaların arasında belli bir kalite kıstasını oluşturdu ve bu hızlı yarışın önde gelen isimlerinden biri oldu. Öncelikle ilkleri yaşatan bir marka olma isteğinin satış grafiklerine direkt olarak yansıdığını düşünürsek HTC One A9 özellikleri arasında dünyanın ilk tamamen metal telefonu olmasının özellikle uzun süreli kullanımlar için ne kadar gerekli olduğunu da söyleyebiliriz. Üstelik tasarımında tamamen metale yer verip ağırlık ve incelik noktasında da diğer akıllı telefonlardan farkı olmayan HTC One A9 performans özellikleriyle de göz kamaştırıyor.

Hızlı, Sağlam ve Şık Bir Telefon

Bir diğer göz alıcı özellik olan fotoğraf çekme fonksiyonundaki profesyonellik özellikle Pro modunda RAW uzantılı fotoğraflar çekmeye imkan tanıyor. RAW fotoğraf kalitesinin en yüksek çözünürlüğü ifade ettiğini bilerek kullanıcıların modeller arasında seçim yapmasını tavsiye ediyoruz. Yeni çıkan bir telefona göre de oldukça uygun bir fiyata sahip olan HTC One A9http://www.bizdeuygun.com/HTC-One-A9-16GB-Cep-Telefonu adresinde en uygun kampanyalarla beğeninize sunuluyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol