banner51

Bu haber kez okundu.

 iphone Tutkunları İçin iphone 4s

Akıllı telefon modelleri ile tanışmamızdan bu yana bazı markaların ürün serileri kullanıcılar tarafından o kadar çok beğeniliyor ki, yeni model henüz piyasaya çıkmadan ürün siparişleri verilmeye başlanıyor. Bunlardan biri de iphone modelleri oluyor. Diğer akıllı telefon modellerini inceleme gereği bile duymayan iphone tutkunlarının favori modellerinden biri de İphone 4soluyor. Peki, neden?

Iphone 4s Modelini Vazgeçilmez Klan Özellikler

Ürünün bu denli beğeni kazanmasının elbette pek çok nedeni var. Bunların başında gelen kolay kullanım özelliğini destekleyen teknik yapı oluyor. Menüler arası geçiş kolay ve hızlı… Aynı zamanda ıphone 4smodelinin sadece 140 gram ağırlığında olması da önemli özellikler arasında gösteriliyor.

112,2 mm x 56,8 mm x 9,3 mm ebatları da cihazın kullanıcıları tarafından gayet ideal bulundu. Tam 16 milyon ekran renklerine sahip olması, özellikle görsel öğeleri kullananların beklentilerini maksimum düzeyde karşılıyor. Çekilen video ve fotoğraflarda renk kaybı olmuyor ve canlı görünüm olduğu gibi telefon ekranına yansıyor.

Konuşma süresi bakımından cihazın durumu çok parlak değil. Sadece 8 saatlik bir konuşma süresi sunabiliyor. Bekleme süresi ise 7 gün. Ancak cihazın diğer özelliklerinin bu açığı fazlasıyla kapattığını söylemek mümkün. 640 x 960 megapiksel ekran çözünürlüğüne sahip bu ürünü http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/4s-16gb-p53409350adresinden son derece cazip bir fiyata satın alabilirsiniz. Son olarak cihaza hafıza kartı takılamadığını da bilmenizi isteriz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol