banner51

Bu haber kez okundu.

 KADINLAR GÖKKUŞAĞI GİBİ RENKLERDEN OLUŞMAKTADIR

Kadın ruhu hassas ve narin bir yapıya sahip olduğu gibi inişleri ve çıkışları olan, değişkenlik gösteren bir yapıya da sahiptir. Bu kadınları anlaşılmaz ve karmaşık canlılar gibi gösterse de aslında insan olmanın özünde var olan duyguların kadın ruhunda biraz daha fazla olmasından ileri gelmektedir. Tıpkı ruhlarında olduğu gibi bayan giyim modasında da değişkenlikler ve sürekli bir yenilenme görülmektedir. Kıyafetler her sezon değişmesinin yanı sıra her mekan, her ortam için de değişkenlik göstermektedir. Tıpkı evde pijamalarıyla oturan bir kadının yarım saat içerisinde hazırlanıp kendini sokağa atması gibi bayan modasında da değişkenlikler görülmekte ve her ortamda farklı bir görünüm ile karşımıza çıkmaktadırlar.

Söz konusu kadın modası olduğundan durağan ve hareketsiz bir dönemden bahsetmek oldukça güçtür. Neredeyse her sezon değişkenlik gösteren bayan giyim modası renkleri ve yenilikleri ile her mevsimde bayanları cezbetmekte ve ortamları renklendirmektedir. Mekanlara göre de değişkenlik göstermekte olan kadın modası her ortamda farkını ortaya koymaktan ve tarzını yansıtmaktan çekinmeyen bayanlar için yakından izlenmekte olan bir ilgi alanıdır.

Erkek modasının aksine kadın modası detaylar ve yeniliklerden oluşmaktadır. Bir sezon yakası kapalı kıyafetler moda olup boy gösterirken başka bir sezonda çok ekstrem modeller boy gösterebilmektedir. Mekanlara göre kadın giyimindeki değişiklikleri incelemek için daha detaylı bilgiyi https://www.network.com.tr/kadin?friendlyURI=kadin-giyim adresinde görüntüleyebilir ve bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol