banner51

Bu haber kez okundu.

La RochePosay

 

, sizin için üretilmiş olan bir cilt kremidir. Sizin için tavsiye ettiğimiz La RochePosayürünü LIPIKAR Jel-Fluide'ı ürünüdür bu ürünü tercih edin. Hafif dokusu ile kolayca yayılır ve hızla emilir. Avantajı? Uygulanması çok kolaydır ve giysilerinizin cildinize yapışması hoş olmayan bir his olmaksızın hemen giyinebilirsiniz.

 

Yaz aylarında, cilt daha fazla susuz olma eğilimindedir. Isı, terleme, kuru rüzgârlar, güneş ışığı yüzünden cildiniz susar ve bunu bildiğinizden emin olur! Sıkı ve kabukları hissedilen cildiniz için üretilen cildinizi boğulmadan kurtarmak için LIPIKAR Jel-Fluid ideal bir seçimdir: yoğun bir nemlendirme sağlar ve rahatlatıcı bir ferahlık hissi bırakır. Akşamları, uzun bir günün ardından dinlenmek için uzun masajlarla kendinizi şımartabilirsiniz.

 LIPIKAR süt aromalı gibi, yağlı veya yapışkan olmayan formülü ile sizi çok rahat bir uykuya daldıracaktır. Kışın, cildin daha kuru olması ve aşırı soğuk, iç ve dış ortam arasındaki sıcaklık değişimleri ve kalın kıyafetler bunu daha da kötüleştirebilir. Cilt, LIPIKAR Baume AP gibi, yüzünüzün nemlenmesini kolaylaştıran koruyucu dokulara ihtiyaç duyar.Bu dokuları La Rocheile bulabilirsiniz.

Kötü kokusu var mıdır?

Çoğu kremi kullanırken tek endişemiz vermiş olduğu kötü kokusudur. Bu kötü kokuya engel olabilmek için özel formüller üzerinde çalışmış olan bu firma kötü kokuyu arındırmayı başarmıştır. Bu yüzden koku korkusu olmadan kullanabileceğiniz nadir ürünlerden bir tanesidir. Bu krem sizi rahatlatmakta ve cildinize yeni bir kimlik kazandırtmaktadır. Bu ürünü faydalı bir şekilde kullanabilmek için her gün düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir.

Her gün düzenli olarak kullanmanız dâhilinde farkı kısa bir süre içerisinde göreceksiniz. Her duştan sonra bu kremi yüzünüze ilave ettikten sonra güzel bir uyku ile bunu pekiştirebilirsiniz. Artık sizde bu ürünle çok iyi bir cilde sahip olabilirsiniz.

Sizde böyle farkınızı ortaya çıkarabilecek istediğiniz cilde sahip olabileceğiniz bir ürüne sahip olmak istiyorsanız sitemize girip bu ürünümüzü daha iyi bir şekilde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Sitemize gitmek için adresine girmeniz yeterli olacaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol