banner51

Bu haber kez okundu.

 OYUN KONSOLU MODELLERİ

            Oyun tutkunlarının geçmişten günümüze takip ettiği markaları bulunan oyun konsolu modelleri arasında seçimler yapmak oldukça zor olacaktır. Platform olarak en çok tercih edilen çeşitler Play station ve Xbox olmaktadır. Marka olarak Gamemaster, Goldmaster, Microsoft ve Sony gibi seçenekler bulunmaktadır. Platformlara göre oyun sayıları ve çeşitleri değişebilecektir. Ev tipi modeller daha ince tasarımlarda olmakta ve daha düşük hafıza kapasitelerine sahip olmaktadırlar. Bazı ürünleri satın alırken Ps üyeliği de alabiliyorsunuz. Oyun konsollarını satın alırken en olarak hafıza kartı ve oyun hediyeleri de verilebilmektedir.

            Joystıck tek olarak satın alınabilmekte ve televizyona bağlanan modellerin haricinde elde oyun oynayabileceğiniz özelliklerde de oyun konsolu modelleri sunulmaktadır. Genel olarak bakıldığında harici televizyon bağlantısı ile oyun imkânı veren cihazlar, bilgisayar tabanlı eğlence araçları olmaktadır. Tarihi 1947 yılına kadar uzanan bu cihazların gelişim sürecinde pek çok farklı cihaz ve unutulmaz oyun seçenekleri oyun severler tarafından unutulmayan özellikler arasında yer almaktadır.

            Bu alanda araştırmalar yaparken http://www.bilio.com/oyun-konsolu-c3154/adresi içerisinde en uygun fiyat aralıklarını yakalayabilirsiniz. Popülerlik durumuna göre sıralamalar yapabilir ya da fiyat olarak artan ya da azalan özelliklere göre de sıralamalar yapabilirsiniz. Kararsız kalıyorsanız oylama oranlarına göre en düşük ya da en yüksek aralıklara göre sıralamalar yaparak kendiniz için en uygun ürünü en avantajlı fiyatlarla bilio içerisinde karşılaştırmalar yaparak seçebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol