banner51

Bu haber kez okundu.

 Phyto Nedir?
 Phyto Nedir?

Saçlarda sağlıklı bir görüm elde etmek için gereken özeni göstermek gerekir. Saçlar genel estetiğin en önemli unsurudur. Bakımsız ve yıpranmış saçların güzelliğe olumsuz etkisini ortadan kaldırmak için Phyto ürünleri çeşitli çözüm önerileri sunuyor.

Phyto Ürünleri Nelerdir?

Saçların doğal görünümünü ortaya çıkarmak için tasarlanmış özel ve özgün ürünlerle saçları bakımlı ve güzel göstermek mümkün. Bitki özlerinin olumlu etkilerinden faydalanılarak hazırlanan özel formüllü saç bakım ürünleri ile Phyto sektörde önde gelen markalardan biri.40 yıldan fazla bir birikime sahip olan bu markanın ürünlerinin, klinik çalışmalarla kanıtlanmış formüllerinin patentleri de kendine ait.Ürün portföyünde dengeleyici, renk koruyucu, saç dökülmelerine karşı, kepeği önleyen, düzleştirici şampuanlar; besleyici ve ışıltı veren yağlar; onarıcı, nemlendirici, renk koruyucu saç kremleri;enerji veren, hacim kazandıran, ısıya karşı koruyucu saç spreyleri; saç dökülmesine karşı, saç düzleştirici, onarıcı, yaşlanma karşıtı serumlar; saçları güçlendirici, enerji veren losyonlar; saç bakım maskeleri ve balsamlar bulunuyor. Çevre dostu ambalajlarla sunulan bu ürünler saç bakımı konusunda ihtiyaç duyulabilecek bütün olanakları sunuyor. Saçlarla ilgili yaşanabilecek bütün sorunların üstesinden gelmek için Phyto ürünleri kullanılabilir.

Phyto Ürünleri Nereden Bulunur?

Phyto’nun saç bakım ürünleri konusunda detaylı bilgi http://www.dermodermo.com.tr/Phyto internet adresinde bulunabilir. Sitede ürünlerle ilgili detaylı bilgiler mevcut. Ürünün tanıtımının yanı sıra içeriği,  kullanma talimatı ve ürünü tanıtıcı video da sitede var. Ürünleri güvenli alışveriş, havale, paypal ve kapıda ödeme yöntemlerinden birini seçerek sipariş etmek mümkün.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol