banner51

Bu haber kez okundu.

 Set Üstü Ocaklar

Mutfakta olmazsa olmaz ürünlerden biri ocaktır şüphesiz. Mutfağı mutfak yapan yegâne ankastre ürünüdür. Aynı zamanda en çok kullanılanıdır. Bu sebeple çeşitli kolaylıklar sağlayacak set üstü ocak modelleri tasarlandı ve satışa sunuldu. Set üstü ocak, fırın + ocak için yer bulunmayan mutfaklar için oldukça kullanışlı bir tercih olabilir.

Portatif ve hafif olması istenilen şekilde konumlandırılabilmesini sağlar. Ayrıca evin kalabalık olma durumuna göre de boyutlarında seçenek imkânı bulunuyor. Tek ocaklı set üstü ocak bulmak dahi mümkün. Set üstü ocak için özel bir yer şartı bulunmaması avantajlarından biridir.

Set üstü ocak modelleri ve avantajları

Set üstü ocaklar modellerine göre farklı özeliklere sahiptir. Basit tasarımlı set üstü ile daha gelişmiş tasarımlı set üstü arasında en basitinden alev derecesi yönünden farklar bulunur. Alevi düşük, orta ya da yüksek olarak ayarlayabilirsiniz. Ocağın alev alması için birçok modelde çakmak ya da kibrit kullanmak gerekebilir, ancak kendinden otomatik çakmaklı set üstü ocaklar da bulunuyor. Sürekli yemek yapan insanlar için basit görünse de ciddi rahatlık sağlayan bir özelliktir bu.

Gaz ve elektrikli modelleri mevcuttur. Doğalgaz kullanılan bir ev için gazlı modeller ekonomik yönden de avantajlı olur. İki özelliği bir arada taşıyan modeller de bulunuyor. Bu set üstü modeller her hangi bir gaz sorununda kendini otomatik olarak kapatıp elektriği devreye sokuyor.

Renk ve model açısından geniş seçenek sunan  http://www.evmora.com/ankastre-set-ustu-ocaklar  sitesinde mutfağınız için en uygun set üstü ocağını uygun fiyatlarla seçebilirsiniz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol