banner51

Bu haber kez okundu.

Tişört
 

Üst giyim alanında vazgeçilmezler arasında olan tişörtler her dönem ve her zaman tercih edilmektedir. Haki, asfalt, balsam, bej, beyaz, mürdüm, nar çiçeği, saks mavi, krem, vizon, mercan renklerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Tişörtler geçmişten bugüne önemini kaybetmemektedir. Genellikle kısa kollu ve değişik kol tipleri ile tasarlanan tişörtler çocuklar ve yetişkinler için genellikle yazın giyilmektedir.

 

Modern Tişörtler

 

Kış aylarında da ev içinde giymek mümkün olmaktadır. İnce bez parçasından yapılan üst giysisi olarak giyilebilmektedir. Tişört modelleri son yıllarda modaya uygun şekilde tasarlanarak gözlere de hitap edebilmektedir. Pamuklu olan tişörtler ise yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Tişörtler baskısız ve baskılı şekilleri ile dikkat çekmektedir.

 

Erkek Tişörtleri

 

Erkek giyim modasının en temel ürünlerinden olan ve pratik giyim eşyalarından olan tişörtler tüm zamanların en rahat ürünlerindendir.Tişörtler detayları ile hem bayanların hem de bayların dikkatini çeken, şık ürünler arasında bulunmaktadır. Son zamanlarda trend olan baskılı desenleri ile dikkat çekmektedir. Tüm modeller hakkında bilgi http://shopoloji.com/ adresinden ayrıntılı şekilde alınabilmektedir. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol