banner51

Bu haber kez okundu.

 Tunik
 Tunik

 

Bayanların vazgeçilmez giyim ürünleri arasında olan tunikler son yıllarda hızla popülerliğini artırmaktadır. Gündelik giyimde hayatımızın vazgeçilmez parçası olan tunikler hem tesettür giyim tarzına sahip olan hem de diğer bayanların mutlak suretle giydiği tam anlamıyla moda standartlarını zorlayan tunikler bel altına kadar uzanmaktadır. Tunikmodası her geçen gün genişlemektedir.

 

Tunik Özellikleri

 

Bluz gömlek tarzında olan tunikler gömlek vari veya düz giyim tarzına sahip de olabilir. Bayanların hem yaz hem de kış aylarında dört mevsim en beğendiği parçalar arasında olan tunikler şık giyim tarzına sahip bayanların vazgeçilmez ürünleri arasındadır.Tunik kıyafetleri herkes tarafından tercih edilmektedir.Eski Akdeniz uygarlıklarından beri kadın ve erkek giysisi olarak da giyilmektedir.

 

Nasıl Kullanılır?

 

İki parça kumaş halinde yapılmakta olup parçalar dikilirken kollar ve baş kısmı için üst ve yan alanlarından delikler bırakılmaktaydı. Tunikler bayanların her zaman elinin altında olan ürünler olup giyim ve yaşam tarzı olarak kullanılmaktadır.Tunikler hakkında ayrıntılı bilgilerhttp://shopoloji.com/kategoriler/tunik/ adresinden detaylı şekilde öğrenebilmektedir. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol