banner51

Bu haber kez okundu.

 Tüy Uzamasını Azaltıcı İnceltici Bitkisel Krem Bioder!

Vücudun dış yüzeyi tamamen tüylerle kaplıdır fakat bazı bölgeler daha yoğun ve uzun kıllara sahip olduğundan kötü görünür ve istenmeyen tüy konumundadır. Kendini temiz, bakımlı ve hoş görünür hissetmek için yok edilmesi gereken bu tüyler hem kadın hem de erkek için sorundur. Derin araştırmalardan sonra B'IOTA Laboratuarları, bu sorunda devrim niteliğinde bir yenilik geliştirerek 2002 yılında tüy azaltıcı ürün serisini üretti.

Tüy sorunlarında kategori yaratan Bioder sürekli kendini yenileyerek 2012 yılında tüy azaltıcı serisinin son versiyonu olan Bio Epilation serisini tüketicilerin kullanımına sundu. Tüy sorununa kalıcı çözümler getirmeyi hedefleyen markanın Bio Epilasyon serisinde yapılan klinik testler sonucunda;  %65 tüy sayısında azalma, %62 tüy çıkışında gecikme ve %55 tüy çapında incelme sağladığı kanıtlandı.

Bioder'in Farkı Nedir, Nasıl Kullanılıyor?

Bioder geçici tüy, kıl dökücü bir ürün değil, tüylerin zayıflayıp incelmesini, seyrelerek daha geç çıkmasını sağlayan özel bir bakım serisidir.Turunç ve bitkisel kompleks B bitkisel ekstrelerinden formüle edilmiş olan seri, yüz ve cilt için ayrı serum ve kremlerden oluşur. Her cilt tipine uygun olan ürün, günlük cilt bakım ihtiyacını karşılar, başka bir ürün kullanmaya gerek de yoktur.

Hassas yüzbölgesi ve cilt için özel olarak hazırlanmışBioder tüy azaltıcı 2'si 1 arada krem & jel,tüyleri temizlenmiş cilde her gün, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulanır. Serum ise ilk 3 gün ve günde bir defa uygulanır. Orijinal Bioder ürünlerini bulabileceğiniz güvenilir adres ile bio kozmetik çeşitleri hakkında detaylı bilgi edinebilir, çok özel avantajlar ile sahip olabilirsiniz! 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol