banner51

Bu haber kez okundu.

 Yeni Doğan Bebek Kıyafetleri

Elbette anne ve babalar bebekleri için her şeyin en iyisini isterler. Bu sebeple hastane çıkışında en güzel kıyafetleri seçerler ve özenle giydirirler. Ancak, bu özel günde, en değerli varlığınıza giydireceğiniz kıyafetleri seçerken dikkatli olmalısınız. Bebeklerin ciltleri, yapısı gereği çok hassas ve narindir. Bu sebeple mutlaka bebeklerinizin narin cildini koruması ve sarması gerekir.

Yeni Doğan Kıyafetleri

Yeni doğanlar için kıyafet seçimi oldukça önemli bir konudur. Bebekler sadece kıyafetin kumaşı açısından değil, havanın sıcaklığına ve soğukluğuna göre de narin bir yapıları bulunmaktadır. Bu sebeple seçilen yeni doğan bebek kıyafetleri bebeklerin cilt sıcaklığını ortalama bir seviyede tutması gerekir.

Yeni Doğan Kıyafetlerinin Özellikleri

Bebeklerin ciltleri hassas olduğu için yüzde 100 pamuklu kumaştan üretilmiş olması gerekmektedir. Çok çabuk alerjik reaksiyon gösterebilirler. Aynı zamanda yeni doğan kıyafetleri kanserojen madde içermeyen malzemeden ve terletmeyen ipliklerden üretilmiş olması gerekir. Bu sebeple yeni doğan kıyafetleri içerisinde şapka, eldiven, zıbın, pantolon, tulum, kundak vb. ürünleri barındırmaktadır. Yeni doğan kıyafetlerini adresinden inceleyebilirsiniz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol