banner51

Bu haber kez okundu.

Bir milyonu sahibine verdi 100 TL bahşiş aldı
 Kütahya’nın Simav ilçesinde SSK emeklisi 71 yaşındaki Ahmet Karadağ, yolda bulduğu servet dolu poşeti sahibine teslim etti. İçerisinde 1 milyon liraya tekabül eden banknot, dolar ve euro bulunan poşetin sahibi, yaşlı adama sadece 100 TL bahşiş verdi.

KARADAĞ İŞÇİ EMEKLİSİYMİŞ

Sabah saat 10.00'da bulduğu poşetle birlikte belediyeye gelen 3 çocuk babası işçi emeklisi Karadağ, dün akşam saatlerinde yolda poşet bulduğunu ve içine bile bakmadığını söyledi. Bulunan paranın dün akşam saatlerinde belediyeye gelerek yüklü miktarda para kaybettiğini beyan eden nakliyeci Şerafettin Şahin’e (41) ait olduğunu tahmin eden zabıta ekipleri, poşetin içerisindeki cep telefonundan yola çıkarak paranın sahibe ulaştı

SADECE 100 TL İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Müjdeli haberi duyunca belediyeye koşan Şahin, paralarına yeniden kavuşmanın heyecanıyla Ahmet Karadağ’ı cebinden çıkardığı 100 lira ile ödüllendirdi.

'BAHŞİŞİ ALMAK İSTEMEDİM AMA...'

İşçi emeklisi Karadağ, “Benim yerime kim olsa aynı şeyi yapardı. Bahşişi de almak istemiyorum ancak paranın sahibi ısrarcı olduğu için kabul ediyorum” şeklinde konuştu.

'ŞARKICI EMRAH OLSA...'

Nakliyeci Şerafettin Şahin'in, işçi emeklisi Ahmet Karadağ'a sadece 100 TL bahşiş vermesi, cimri olması ile bilinen şarkıcı Emrah'ı akıllara getirdi. Oldukça mütevazi olan bahşiş, 'Emrah bile daha çok bahşiş verirdi' yorumlarına neden oldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol