banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

CHP’li belediyelerin katıldığı İstanbul'daki 'Kırsal Kalkınma Zirvesi' İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde yapıldı.

            Fındıklı Belediyesi'nin de yöresel ürünlerle katıldığı, 'CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi'nde, belediyelerin kırsal kalkınma alanındaki çalışmaları öne çıktı.

            Fındıklı Belediyesi, zirvede kurduğu stantla hem kooperatiflerle işbirliği içinde yürüttüğü projelerdeki ürünleri ve hem de tarım alanında gerçekleştirdiği projeleri ve destekleri tanıttı.

            CHP'li Belediyeler 'Tarımsal Kalkınma Zirvesi'nde Rize'yi Fındıklı Belediyesi Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu ile CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz temsil etti.

            Konuyla ilgili konuşan CHP Rize İl Başkanı Deniz, “Fındıklı Belediyemizin ve diğer Belediyelerinizin stantlarını ziyaret ettik, gurur duyduk. Toplam 160 belediyemizin katıldığı zirveyi ve belediye stantlarını halkımız da yoğun bir şekilde ziyaret eti, ilgi gösterdi. Özellikle İstanbul’da yaşayan Rizeli hemşerilerimiz, Fındıklı Belediyemizin standını ziyaret ederek, çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol