banner51

Bu haber kez okundu.

Mıknatıs adam ilgi çekiyor
 Mıknatıs adam olarak tanınan işçi emeklisi Halis Ateş, çok sayıda televizyon programına katılarak gösteri yaptı.15 yıl kadar önce muayeneye gittiğinde doktorun kullandığı dinleme cihazının vücuduna yapışmasıyla kabiliyetini öğrenen Ateş, kendisinde biyoenerji olduğunun söylendiğini ifade etti.

Ateş, “Babamda da bu özellik vardı. Metal ve plastik vücuduna yapışıyordu. Ama ben o zamana kadar hiç uğraşmadım. Bizdeki genetik bir özelliktir. Benden de kızlarıma geçti. Çocuklarımızda daha fazla bulunuyor. Bana Amerika'dan bir doktor geldi, araştırma yaptı. Biyoenerjimin olduğunu söyledi. Şu anda bana metal, cam, plastik, telefon, tencere, ütü gibi çok sayıda eşya yapışıyor. Dünyada benden başka sadece Gürcistan'da yaşayan eski kick- boks antrenörü 42 yaşındaki Azerbaycan asıllı Etibar Elche Marneuli 50 metal kaşık yapıştırdı. Dünya rekoru kırdığını söyledi. Ben de bunun üzerine 75 kaşık koyarak rekoru elinden aldım.” dedi.
Üzerine yapıştırdığı 26 metal kaşık, tencere ve cep telefonları ile gösteri yapan Halis Ateş, “Bazen enerji birden kesiliyor, kaşıklar düşüyor. Ama enerji güçlü olduğunda aynı anda kaşık, cep telefonu, ütü, tencere gibi eşyaları tutabiliyorum. Elle tedavi ettiğim hastalarımda enerji hiç kesilmiyor.” diye konuştu.
Hastalarının genelde yabancılar olduğunu kaydeden Ateş, şöyle konuştu: “Geçenlerde bir Amerikalı psikolog doktor geldi. Burada bir hafta boyunca el değmeden uzaktan bioenerji tedavisi yaptık. Bel ve ayaklarındaki sorundan dolayı yürüyemiyordu. Bir hafta sonra şifa bulunca Amerika'daki doktoruna giderek beni anlatıyor. Doktoru geldi, tedavi yöntemimi anlattım. Tabii ki şifayı Allah veriyor. Biz bir vesileyiz. Benim üzerimde bazı aletlerle yaptığı araştırma sonucunda yüklü miktarda bioenerji olduğunu saptadı. Herkeste bir enerji var. Ama kiminde fazla, kiminde azdır. Babam ben küçükken vücuduna para, metal yapıştırır, insanlara ellerini gezdirerek şifa verirdi.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol