banner51

Bu haber kez okundu.

 Tablet Alırken Dikkat Edin!

Teknoloji artık her yerde… Masaüstü bilgisayarlarla başlayan bu teknolojik festival laptop, notebook, netbook, tabletler ve telefonlarla hızla gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Bunların arasında en çok kullanılanlarda biri olan tabletler ise, hayatı kolaylaştıran cihazlardan biri. İşinizi yanınızda taşımanız için muhteşem bir çözüm olan tabletler ile zamanınızı masa başında geçirmek zorunda kalmıyorsunuz. Ancak tablet alırken de dikkat edilmesi gereken önemli noktalar var. Bu noktaları sıralamak gerekirse:

İyi Bir Seçim ile Maksimum Memnuniyet

·         Tablet seçerken diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi beklentiniz çok önemli. Önce ne amaçla kullanacağınızı belirlemeli ve buna uygun olarak bir tablet seçmelisiniz. Örneğin teknoloji dünyasında bir çığır açan Apple tablet modellerinden amacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

·         Kullanacağız durumlara göre tablet hızı çok önemli. Bu da tabi ki doğrudan işlemci hızıyla bağlantılı. Eğer yüksek hız performansına sahip bir tablet istiyorsanız dört çekirdekli bir işlemciye sahip tablet tercih etmelisiniz.

·         İkinci önemli faktör ise ekran hassasiyeti. Ekranın kalitesi tabletin kalitesini tamamlayan ana temalardan biri. Dokunduğunuzda bunu anında algılayan bir tabletle daha keyifli çalışabilirsiniz. Bu nedenle ekran özelliklerine de çok dikkat etmelisiniz.

·         Diğer bir önemli nokta ise Ram yani tabletin hafızası. Özellikle oyun oynama amacıyla bir tablet satın alıyorsanız en az 2 gb hafızaya sahip bir tablet satın almalısınız. Aksi takdirde daha düşük RAM’e sahip bir tablet yeterli verim alamamanıza neden olabilir.

Bu özelliklere dikkat ederek satın alacağınız bir tablet ile daha verimli ve daha keyifli zaman geçirebilirsiniz.

En iyi markalardan biri olan Apple tablet modelleri bilgisayar ve teknoloji dünyasına öncülük etmeye devam ediyor. Siz de en son yeniliklere sahip tabletleri merak ediyorsanız  http://www.bizdeuygun.com/apple-tablet adresini ziyaret ederek en yeni tablet modellerini görebilirsiniz.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol