banner51

Bu haber kez okundu.

Zeynep Selvili Kimdir?
 Zeynep Selvili Kimdir?

21. yüzyıla milenyum çağı deniyor. Öyle bir yüzyıl ki adeta zamana karşı yarışıyoruz. Bitmek tükenmek bilmeyen işlerimiz, yetişmemiz gereken yerler var. Durup nefes almaya neredeyse vaktimiz yok. En başarılı, en güzel biz olmalıyız. Bu yüzyıl aslında hepimizin mükemmeliyetçi olduğu bir dönem.

Ama tüm bu koşturmalar içinde, arada unuttuğumuz biri oluyor. O biri kendimiz. Yaşamın içinde bazen kayboluyoruz. Bize dayatılanlar arasında nefes almakta zorlandığımız anlar oluyor. Teknoloji kimi zaman beraberinde mutsuzluk, stres ve yalnızlık getiriyor.

Böylesi durumlarda ise bir uzmandan destek almak kaçınılmaz oluyor. Ülkemizde bu konuda ciddi eğitimlerden geçmiş, genç bir uzman var ve bu konuda ilk akla gelen isimlerden. İsmi Zeynep Selvili. Kendisi idealist bir  psikolojik danışman ve sağlık uzmanı.

Zeynep Selvili Çalışmaları Hakkında Bilgi Almak İçin

Zeynep Selvili, 1987 yılı İzmir doğumlu.İzmir Saint Joseph Lisesinden mezun olduktan sonra, en büyük isteği olan psikoloji eğitimini almak için, Amerika Birleşik Devletlerine giderek Miami Üniversitesinde sinema ve psikoloji lisans eğitimi almış. Ama lise dönemlerinde yine ABD’de bu konuda aldığı eğitimler mevcut.

Lisans eğitimi ile yetinmeyip, ideallerine ulaşmak için akademik kariyerine devam eden Zeynep Selvili, Aile tedavisi, depresyon, çocuk ve ergenler ile intihar konularında yüksek lisansa devam ettikten sonra,  2012 yılında Ülkemize dönerek bu konuda kendi adına açtığı işyerinde halen çalışmalarına devam ediyor.

Kendisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz https://tr.linkedin.com/in/zeynepselvili sitesini ziyaret edebilir, kendisi ile iletişim kurup, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol